Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

wypoczynek i nocleg

Wynajem jachtów Mazury

Zapraszamy serdecznie na Mazury! Wynajem jachtów to profil działalności naszej firmy. Dbamy o to, aby zapewnić Państwu doskonałą jakość usług. Obejmują one wynajem jachtów na Mazurach, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy o atrakcyjnych warunkach transakcji. Szczegóły na stronie: https://jazczarter.pl/

Jazczarter
Dane:
Piękna Góra, 11-500 Giżycko, warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 (60) 179 48 90
http://jazczarter.pl
Hotel Carlton

Zakopane to bezspornie centrum turystyki górskiej w Polsce to tutaj znajdują się najliczniejsze pensjonaty w tym nasz hotel. Zakopane zasłużyło sobie na ten zaszczytny tytuł głównie położeniem u samego podnóża Tatr i niedalekiej odległości od Krakowa dlatego też zawsze trudno tu o wolne pensjonaty.

Carlton
Dane:
ul. Grunwaldzka 11, 34-500 Zakopane, woj. małopolskie
Telefon: +48 (60) 690 81 08
http://www.carlton.pl
Hotel z basenem góry

Chcesz zapewnić sobie doskonały wypoczynek, dzięki któremu będziesz mógł zrelaksować się po ciężkim dniu? Zależy Ci na tym, aby oderwać się od codzienności i choć na moment oddać się urokom chwili? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okaże się dla Ciebie Lemon Resort SPA & Wellness - nasz hotel z basenem w górach. Poza doskonałymi noclegami i świetną kuchnią zapewniamy także mnóstwo zabiegów pozwalających na odnowę duszy i ciała, a także umożliwiamy korzystanie z uroków okolicznych miejsc.

Lemon Resort SPA
Dane:
Gródek nad Dunajcem 83, 33-318 Gródek nad Dunajcem, małopolskie
Telefon: +48 (18) 440 58 00
http://www.lemonresort.pl
Zabiegi SPA

Zapraszamy do skorzystania z usługi zabiegów SPA proponowanych przez nasz hotel. Toruń i jego okolice, to dobrze położona okolica, w której na pewno solidnie wypoczniesz. Po odżywczych zabiegach warto też dobrze zjeść w naszej hotelowej restauracji. Zapraszamy na stronę internetową https://www.copernicustorunhotel.com/, gdzie znaleźć można znacznie więcej informacji na temat oferty naszego hotelowego SPA.

Copernicus Toruń Hotel
Dane:
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (56) 611 57 00
http://www.copernicustorunhotel.com
Noclegi w Niechorzu

Wygodne pokoje oraz apartamenty udostępniamy Gościom w naszym ośrodku nad polskim morzem. Oferujemy komfortowe noclegi w Niechorzu, które pozwolą wypocząć w trakcie urlopu całej rodzinie, a w dodatku nasz obiekt jest zlokalizowany blisko morza oraz jeziora, a także licznych lokali gastronomicznych i sklepów.

Luna
Dane:
Bursztynowa 12 - 14, 72-350 Niechorze, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (60) 644 50 74
http://niechorzeluna.pl
SPA nad morzem promocje

Hotel SPA nad morzem z basenem w Jarosławcu to gwarancja doskonałej zabawy. Posiadamy halę basenową, gdzie atrakcje dla siebie znajda zarówno dzieci, jak i dorośli. Zapewniamy doskonałą rozrywkę dla każdego z naszych gości. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynkowej hotelu Krol Plaza i aktualnych promocji. Tylko u nas tak niezwykła strefa basenów.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza
Dane:
Bałtycka 16, 76 - 107 Jarosławiec, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (59) 810 94 56
http://www.krolplazaspa.pl
Nauka angielskiego w USA

Chcesz podszkolić język i odbyć podróż życia? Nauka angielskiego w USA to idealny wybór dla Ciebie! Proponujemy wyjazdy do Nowego Jorku, podczas którego uczestnicy będą mogli przełamać barierę językową poprzez codzienną komunikacje z native speakerami. Nasz kurs w Ameryce Północnej to także niepowtarzalna okazja do zwiedzenia kultowych miejsc Nowego Jorku.

Przewodnik USA Gabriel Wilamowski
Dane:
3326 82 Str Apt 6B, NY11372 Jackson Heights,
Telefon: +48 (34) 761 65 253
http://przewodnikusa.com
© 2012 www.goscinnapolska.pl