Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

wypoczynek i nocleg

Hotel Carlton

Zakopane to bezspornie centrum turystyki górskiej w Polsce to tutaj znajdują się najliczniejsze pensjonaty w tym nasz hotel. Zakopane zasłużyło sobie na ten zaszczytny tytuł głównie położeniem u samego podnóża Tatr i niedalekiej odległości od Krakowa dlatego też zawsze trudno tu o wolne pensjonaty.

Carlton
Dane:
ul. Grunwaldzka 11, 34-500 Zakopane, woj. małopolskie
Telefon: +48 (60) 690 81 08
http://www.carlton.pl
Hotel z basenem góry

Chcesz zapewnić sobie doskonały wypoczynek, dzięki któremu będziesz mógł zrelaksować się po ciężkim dniu? Zależy Ci na tym, aby oderwać się od codzienności i choć na moment oddać się urokom chwili? Jeżeli tak, to najlepszym wyborem okaże się dla Ciebie Lemon Resort SPA & Wellness - nasz hotel z basenem w górach. Poza doskonałymi noclegami i świetną kuchnią zapewniamy także mnóstwo zabiegów pozwalających na odnowę duszy i ciała, a także umożliwiamy korzystanie z uroków okolicznych miejsc.

Lemon Resort SPA
Dane:
Gródek nad Dunajcem 83, 33-318 Gródek nad Dunajcem, małopolskie
Telefon: +48 (18) 440 58 00
http://www.lemonresort.pl
Zabiegi SPA

Zapraszamy do skorzystania z usługi zabiegów SPA proponowanych przez nasz hotel. Toruń i jego okolice, to dobrze położona okolica, w której na pewno solidnie wypoczniesz. Po odżywczych zabiegach warto też dobrze zjeść w naszej hotelowej restauracji. Zapraszamy na stronę internetową https://www.copernicustorunhotel.com/, gdzie znaleźć można znacznie więcej informacji na temat oferty naszego hotelowego SPA.

Copernicus Toruń Hotel
Dane:
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (56) 611 57 00
http://www.copernicustorunhotel.com
Noclegi w Niechorzu

Wygodne pokoje oraz apartamenty udostępniamy Gościom w naszym ośrodku nad polskim morzem. Oferujemy komfortowe noclegi w Niechorzu, które pozwolą wypocząć w trakcie urlopu całej rodzinie, a w dodatku nasz obiekt jest zlokalizowany blisko morza oraz jeziora, a także licznych lokali gastronomicznych i sklepów.

Luna
Dane:
Bursztynowa 12 - 14, 72-350 Niechorze, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (60) 644 50 74
http://niechorzeluna.pl
sale konferencyjne Gdańsk

Dobry hotel powinien spełniać wszystkie wymagania nowoczesnego człowieka biznesu. U nas znajdzie on szereg udogodnień i atrakcji, miedzy innymi: centrum SPA, basen, kręgle, boisko do piłki nożnej, czy kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Gdańsk to miasto, w pobliżu którego znajduje się nasz hotel. Serdecznie zapraszamy!

Hotel Sadova
Dane:
Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk, pomorskie
Telefon: +48 (58) 382 30 30
http://www.hotelsadova.pl
Toruń hotel

Uwielbiasz zwiedzać miejsca, do których wyjeżdżasz na wakacje? Spodoba Ci się oferta, którą mamy przygotowaną dla Ciebie w Toruniu. Nasz hotel mieści się w samym centrum miasta, dlatego też wszystkie najciekawsze miejsca, będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo, nasz budynek pochodzi z czasów XIII wieku, więc stanowi prawdziwą gratkę dla miłośników historii.

Hotel 1231
Dane:
Przedzamcze 6, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (60) 755 38 12
http://www.hotel1231.pl
Kursy językowe w Irlandii

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo bogatą ofertę nauczania angielskiego. Oferujemy wyjazdy zagraniczne połączone z nauką słówek, gramatyki, ale także kultury danego kraju. Polecamy kursy językowe w Irlandii, które obejmują angielski ogólny lub specjalistyczny.

Agencja Turystyki Językowej Lingwista
Dane:
Pruszkowska 6A, 02-118 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 636 76 56
http://www.lingwista.com.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl