Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi dla firm

Kursy gry na gitarze Białystok

Osoby decydujące się na skorzystanie z oferty naszej szkoły mieszczącej się w Białymstoku, mogą stać się prawdziwym wirtuozem instrumentu. Organizujemy kursy gry na gitarze, zarówno klasycznej, jak i elektrycznej. Przyjazna atmosfera, panująca podczas zajęć muzycznych oraz doświadczenie naszego personelu, zapewniają satysfakcję naszych uczniów.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC
Dane:
Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: +48 (53) 561 22 88
http://vocszkola.pl
szkolenia dla dyrektorów szkół 2023

Szkolenia dla dyrektorów szkół to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje i umiejętności zarządzania. W 2023 roku planowane są różnorodne szkolenia, które pozwolą na poznanie najnowszych trendy oraz praktycznych narzędzi, niezbędnych w pracy dyrektora szkoły. Program szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia z zakresu prawa oświatowego, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi oraz ewaluacji jakości nauczania.

Zapisz on-line s.c.
Dane:
Kalwaria 40, 43-384 Jaworze, śląskie
Telefon: +48 (66) 274 81 69
http://zapiszon-line.pl
Nauka języka hiszpańskiego

W naszej szkole udowadniamy, że nauka języka hiszpańskiego może sprawić mnóstwo satysfakcji! Prowadzimy kursy na wielu poziomach zaawansowanie, trwające dziesięć tygodni. Poznasz podczas nich wiele zwrotów i słówek, które pomogą Ci w sprawnym komunikowaniu się z rodowitymi mieszkańcami kraju na Półwyspie Iberyjskim.

Centrum Języka Hiszpańskiego Casa de España
Dane:
Kilińskiego 32, 50-102 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 343 50 40
http://www.casadeespana.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl