Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi dla firm

Prognozy sprzedażowe

Rzetelne i profesjonalnie przeprowadzone badania marketingowe opierają się na procesie usystematyzowanego pozyskiwania informacji o charakterze neutralnym, które zostają odpowiednio przetworzone na użytek dalszych działań marketingowych. Właściwie realizowane badania marketingowe nie mogą opierać się na jednostkowych, wyjątkowych sytuacjach, gdyż ich celem jest zmniejszenie ryzyka podejmowanych decyzji.

Kursy gry na gitarze Białystok

Osoby decydujące się na skorzystanie z oferty naszej szkoły mieszczącej się w Białymstoku, mogą stać się prawdziwym wirtuozem instrumentu. Organizujemy kursy gry na gitarze, zarówno klasycznej, jak i elektrycznej. Przyjazna atmosfera, panująca podczas zajęć muzycznych oraz doświadczenie naszego personelu, zapewniają satysfakcję naszych uczniów.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC
Dane:
Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: +48 (53) 561 22 88
http://vocszkola.pl
Kurs opiekuna w żłobku

Nasze centrum kształcenia ustawicznego już od 2011 roku nieustannie edukuje asystentów nauczycieli oraz wychowawców przedszkoli i innych placówek oświatowych. Oferujemy kurs opiekuna w żłobku online. Program szkolenia obejmuje 280 godzin dla opiekuna oraz 80 godzin szkolenia uzupełniającego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybki Kurs TomRutko Tomasz Rutkowski
Dane:
ul. Wrocławska 11/6, 55-040 Bielany Wrocławskie, dolnośląskie
Telefon: +48 (50) 023 48 88
http://szybkikurs.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl