Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi dla firm

Prognozy sprzedażowe

Rzetelne i profesjonalnie przeprowadzone badania marketingowe opierają się na procesie usystematyzowanego pozyskiwania informacji o charakterze neutralnym, które zostają odpowiednio przetworzone na użytek dalszych działań marketingowych. Właściwie realizowane badania marketingowe nie mogą opierać się na jednostkowych, wyjątkowych sytuacjach, gdyż ich celem jest zmniejszenie ryzyka podejmowanych decyzji.

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE
Dane:
ul. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola, woj. Podkarpackie
Telefon: +48 (15) 844 80 08
http://www.abmmedia.com.pl
kurs power bi

Nasza firma proponuje kurs Power Bi, podczas którego uzupełnisz wiedzę w zakresie programu Microsoft Excel. Nauczysz się definiować połączenia ODBC, a także przygotowywać wykresy i tabele przestawne. Dowiesz się również informacji o podstawowych typach zewnętrznych źródeł danych XML, CSV, XLSX oraz ACCDB,

NT GROUP Sp. z o.o.
Dane:
Pomorska 65, 90-218 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (80) 101 16 84
http://www.ntg.pl
kurs kosmetyczny

Profesjonalne szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z wizażem oraz pielęgnacją oraz poszukujących zatrudnienia w branży beauty. Kurs kosmetyczny, który oferujemy, prowadzony jest przez doświadczonych praktyków, dzielących się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne
Dane:
Fordońska 120, 85-739 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (52) 345 36 73
http://www.bzdz.pl
książka od matematyki

Jeśli w szkole zawsze uważałeś, że wykonywanie działań to dla Ciebie czarna magia, ale marzyłeś, żeby było inaczej, to w końcu Twoje pragnienie może się ziścić. Książka od matematyki z naszego sklepu internetowego wyjaśni Ci w prosty sposób, jak funkcjonuje świat liczb i co jesteśmy w stanie oszacować.

Kursy gry na gitarze Białystok

Osoby decydujące się na skorzystanie z oferty naszej szkoły mieszczącej się w Białymstoku, mogą stać się prawdziwym wirtuozem instrumentu. Organizujemy kursy gry na gitarze, zarówno klasycznej, jak i elektrycznej. Przyjazna atmosfera, panująca podczas zajęć muzycznych oraz doświadczenie naszego personelu, zapewniają satysfakcję naszych uczniów.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC
Dane:
Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: +48 (53) 561 22 88
http://vocszkola.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl