Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi dla firm

Kursy gry na gitarze Białystok

Osoby decydujące się na skorzystanie z oferty naszej szkoły mieszczącej się w Białymstoku, mogą stać się prawdziwym wirtuozem instrumentu. Organizujemy kursy gry na gitarze, zarówno klasycznej, jak i elektrycznej. Przyjazna atmosfera, panująca podczas zajęć muzycznych oraz doświadczenie naszego personelu, zapewniają satysfakcję naszych uczniów.

Dorota Hermanowicz-Kozłowska VOC
Dane:
Zacisze 19/1, 15-138 Białystok, podlaskie
Telefon: +48 (53) 561 22 88
http://vocszkola.pl
szkolenia dla dyrektorów szkół 2023

Szkolenia dla dyrektorów szkół to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje i umiejętności zarządzania. W 2023 roku planowane są różnorodne szkolenia, które pozwolą na poznanie najnowszych trendy oraz praktycznych narzędzi, niezbędnych w pracy dyrektora szkoły. Program szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia z zakresu prawa oświatowego, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi oraz ewaluacji jakości nauczania.

Zapisz on-line s.c.
Dane:
Kalwaria 40, 43-384 Jaworze, śląskie
Telefon: +48 (66) 274 81 69
http://zapiszon-line.pl
Język norweski dla początkujących

Kursy grupowe są doskonałym rozwiązaniem dla początkujących uczących się języka norweskiego. Tego rodzaju zajęcia pozwalają uczestnikom na interakcję i komunikację z innymi osobami, co sprzyja szybszej i skuteczniejszej nauce. Przebywanie w grupie pozwala na wymianę doświadczeń oraz budowanie pewności siebie w mówieniu po norwesku. Instruktorzy prowadzący kursy grupowe mają umiejętność dostosowywania metody nauczania do potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników.

Norsk Nå
Dane:
Główna 45A, 57-350 Kudowa-Zdrój, dolnośląskie
Telefon: +48 (66) 934 93 79
http://norweski.online
Rekrutacja pracowników z Białorusi

Wybierz proste rozwiązanie swoich problemów ze znalezieniem wykwalifikowanych osób na różnorodne stanowiska w swojej firmie. Odwiedź stronę internetową agencji zajmującą się rekrutacją pracowników z Białorusi, Ukrainy i Wschodu. Biuro zapewnia wsparcie również podczas przygotowywania dokumentacji i pozwoleń na pracę.

FOLGA S.A.
Dane:
Grudziądzka 110-114/304, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (59) 725 71 89
http://folga.com.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl