Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi dla firm

Prognozy sprzedażowe

Rzetelne i profesjonalnie przeprowadzone badania marketingowe opierają się na procesie usystematyzowanego pozyskiwania informacji o charakterze neutralnym, które zostają odpowiednio przetworzone na użytek dalszych działań marketingowych. Właściwie realizowane badania marketingowe nie mogą opierać się na jednostkowych, wyjątkowych sytuacjach, gdyż ich celem jest zmniejszenie ryzyka podejmowanych decyzji.

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE
Dane:
ul. Jana Pawła II 25A, 37-450 Stalowa Wola, woj. Podkarpackie
Telefon: +48 (15) 844 80 08
http://www.abmmedia.com.pl
Magazyn czasowego składowania

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu magazynowania towarów wspólnotowych oraz niewspólnotowych. Magazyn czasowego składowania Cargo Consultants to skład celny znajdujący się w Warszawie. Podstawą naszej działalności jest konsygnacja towarów, jednak zajmujemy się również doradztwem celnym, w tym pomocą przy odprawie.

Cargo Consultants
Dane:
Spedycyjna 22, 03-191 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 519 70 82
http://www.cargoconsultants.com.pl
Importowane akcesoria rowerowe

Nasza firma zajmuje się importowaniem oraz eksportowaniem towarów w tym szerokiej oferty akcesoriów rowerowych. Realizujemy zamówienia indywidualne, a także importujemy produkty reklamowe. Współpracujemy z producentami z Chin oraz innych krajów azjatyckich, a także koncernami europejskimi. Zapewniamy przystępne warunki handlowe oraz szybką, profesjonalną obsługę.

EMPORT Sylwia Piechaczek
Dane:
Łomnicka 26/4, 54-061 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: +48 (66) 491 19 55
http://www.em-port.pl
Ścianki szklane

Firma Tarmot specjalizuje się w produkcji między innymi ścianek szklanych. jest to doskonałe rozwiązanie do budynków biurowych. Nadaje im biznesowego charakteru, gdyż jest to sposób bardzo nowoczesny i elegancki na wydzielenie pomieszczeń. Ponadto oferujemy Państwu meble biurowe i lady recepcyjne wszelkiego rodzaju.

TARMOT
Dane:
Sikorskiego 12B, 19-300 Ełk, warmińsko mazurskie
Telefon: +48 (87) 621 49 19
http://www.meble-biurowe.com.pl
Frezowanie kół zębatych

Frezowanie kół zębatych to złożony i skomplikowany proces, który przebiega za wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają na osiąganie niezwykle precyzyjnych efektów wykonywanej prze nas pracy. W naszej szerokiej ofercie frezowanie dla naszych klientów dostępne jest w atrakcyjnych cenach.

Techno-Nauta Sp. z o.o.
Dane:
Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia, pomorskie
Telefon: +48 (58) 621 22 01
http://www.techno-nauta.pl
Outsourcing call center

Naszą specjalnością są profesjonalne usługi komunikacyjne. Oferujemy między innymi takie skrojone na miarę rozwiązania jak call center outsourcing, bramki VoIP i wiele innych. Szczegółowy zakres konkretnych z prowadzonych działań zawsze starannie dopasowujemy do zdiagnozowanych wcześniej uważnie potrzeb klienta.

Voice Contact Center Sp. z o.o.
Dane:
Równoległa 4a, 02-235 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 255 20 00
http://www.voicecc.pl
Windykacja terenowa

Dzięki naszym specjalistom, możesz być pewny szybkiego i skutecznego odzyskania należności. Grupa Global Collection Service podejmuje się takich działań jak windykacja terenowa (w Polsce i za granicą), weryfikacja podmiotów gospodarczych oraz usługi detektywistyczne. Poznaj warunki współpracy na naszej stronie internetowej.

Global Collection Service (Poland) Sp. z o.o.
Dane:
Marconich 3, 02-954 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 642 93 64
http://www.gcs-poland.com
Dowolnie zadrukowane identyfikatory

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroką gamę produktów specjalistycznych, o wszechstronnym zastosowaniu. Przedsiębiorstwo KOR-TEC zajmuje się sprzedażą kart plastikowych różnego typu. Mogą one być dowolnie zadrukowane, zgodnie z preferencjami klienta. Polecamy modele białe PVC oraz z paskiem magnetycznym.

KOR-TEC
Dane:
Koryncka 36b, 04-686 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 812 43 73
http://www.idprint.com.pl
Kurs niemieckiego Rzeszów

Potrzebny Ci kurs niemieckiego? Biuro Translatis oferuje bogaty wybór usług, które pozwolą Ci na uzyskanie w szybkim tempie zadowalających efektów. Ofertę kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci, gdzie stosuje się odmienne metody, by nauczyć w efektywny sposób daną grupę płynnie posługiwać się językiem obcym. Translatis zaprasza na swoją stronę internetową!

Translatis
Dane:
Grunwaldzka 112, 36-040 Boguchwała, podkarpackie
Telefon: +48 (50) 967 43 44
http://www.translatis.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl