Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

gabinety lekarskie i SPA

Diament Spa

Diament Spa to fantastyczny hotel w Grzybowie, w którym oferowane są noclegi tanie, przytulne i komfortowe. Tylko tutaj będziesz mógł naprawdę wypocząć, zrelaksować się oraz cieszyć najlepszymi atrakcjami. Zapraszamy wszystkie osoby, doceniające komfortowe warunki zakwaterowania oraz korzystne ceny - do kontaktu.

Dom Zdrojowy Diament Spa
Dane:
Borkowska 6, 78-132 Grzybowo, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (94) 355 36 04
http://diamentspa.pl
http://gabinetduodent.pl

Zastanawiasz się, który dentysta w Łodzi jest najlepszy? Odpowiedź znajdziesz w gabinecie Duodent! To tutaj czeka na Ciebie profesjonalny personel, który zaraża wszystkich pozytywną energią. Dla nas pacjent jest numerem jeden i to do jego potrzeb oraz wymagań dostosowujemy swoją szeroką ofertę. Zapraszamy!

DUODENT NZOZ Arkadiusz Polakowski
Dane:
Gogola 12, 92-513 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (42) 673 40 45
http://www.gabinetduodent.pl
Rehabilitacja Mielec

Prywatny gabinet fizjoterapii, znajdujący się w Mielcu, pomaga wyjść z kontuzji m.in. dzięki technikom manualnym. Znajdziesz tutaj wsparcie także w przypadku takich dolegliwości, jak bóle kręgosłupa, rwa kulszowa i dyskopatie. Rehabilitacja zalecana jest zwłaszcza osobom po operacjach w celu odzyskania sprawności ruchowej.

Rafał Schab - Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Dane:
Chałubińskiego 6, 39-300 Mielec, podkarpackie
Telefon: +48 (50) 124 56 20
http://www.rs-fizjoterapia.mielec.pl
Ultrasonografy

Propozycja naszej firmy obejmuje wysokiej jakości urządzenia medyczne i specjalistyczny sprzęt stosowany w medycynie. Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi ultrasonografy czy endoskopy. Zapewniamy o ich użyteczności oraz najwyższej jakości. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, przedstawionej na stronie internetowej.

Varimed Sp. z.o.o.
Dane:
ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław, woj. dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 361 14 18
http://varimed.pl
Psychoterapeuta Bydgoszcz

Szukasz pomocy u sprawdzonego, doświadczonego specjalisty jakim musi być dobry psychoterapeuta? Bydgoszcz to miasto w którym mieści się ośrodek Terapeutica w którym to pracuje wysoko wyszkolona kadra specjalistów gotowych do pomocy ludziom jej potrzebującym. Stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjentów, profesjonaliści pracujący tutaj są najlepszym możliwym Twoim wyborem!

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy
Dane:
Adama Mickiewicza 17/2, 85-071 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (50) 102 41 05
http://www.terapeutica.pl
Leczenie nadpotliwości

Naturalny proces termoregulacyjny organizmu nie powinien być uciążliwy, jednak czasami w wyniku chorób lub skłonności genetycznych właśnie taki się staje. Dlatego w naszej klinice w Warszawie prowadzimy leczenie nadpotliwości pach, dłoni, a także stóp. Zabieg ten wykonuje się poprzez wstrzyknięcie pod skórę toksyny botulinowej oddziałującej na gruczoły potowe.

Klinika Sfera
Dane:
Aleje Jerozolimskie 113/115, 02-017 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 629 92 97
http://www.klinikasfera.pl
Usuwanie zmarszczek Piła

Przeprowadzamy zabiegi regeneracyjne i upiększające różnego rodzaju. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Pile proponuje, między innymi, usuwanie zmarszczek za pomocą lasera ablacyjnego CO2 lub z użyciem toksyny botulinowej. Wykonujemy również mezoterapię igłową oraz zabiegi powiększania i modelowania ust.

Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa
Dane:
Podchorążych 18, 64-920 Piła, wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 233 27 30
http://emedycynaestetyczna.pl
Centrum medyczne w Bydgoszczy

Bydgoskie centrum medyczne Stadmedica powstało po to, aby zawrzeć w sobie możliwie najszerszą propozycję leczenia pacjentów. Dlatego właśnie, decydując się na wizytę w naszej placówce, dacie sobie Państwo możliwość skonsultowania swojej przypadłości z chirurgiem, psychoterapeutą, traumatologiem oraz endokrynologiem.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stadmedica
Dane:
Nakielska 327, 85-391 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (52) 379 70 66
http://stadmedica.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl