Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

gabinety lekarskie i SPA

http://gabinetduodent.pl

Zastanawiasz się, który dentysta w Łodzi jest najlepszy? Odpowiedź znajdziesz w gabinecie Duodent! To tutaj czeka na Ciebie profesjonalny personel, który zaraża wszystkich pozytywną energią. Dla nas pacjent jest numerem jeden i to do jego potrzeb oraz wymagań dostosowujemy swoją szeroką ofertę. Zapraszamy!

DUODENT NZOZ Arkadiusz Polakowski
Dane:
Gogola 12, 92-513 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (42) 673 40 45
http://www.gabinetduodent.pl
Psychoterapeuta

Szukasz pomocy u sprawdzonego, doświadczonego specjalisty jakim musi być dobry psychoterapeuta? Bydgoszcz to miasto w którym mieści się ośrodek Terapeutica w którym to pracuje wysoko wyszkolona kadra specjalistów gotowych do pomocy ludziom jej potrzebującym. Stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjentów, profesjonaliści pracujący tutaj są najlepszym możliwym Twoim wyborem!

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy
Dane:
Adama Mickiewicza 17/2, 85-071 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (50) 102 41 05
http://www.terapeutica.pl
Usuwanie zmarszczek Piła

Przeprowadzamy zabiegi regeneracyjne i upiększające różnego rodzaju. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Pile proponuje, między innymi, usuwanie zmarszczek za pomocą lasera ablacyjnego CO2 lub z użyciem toksyny botulinowej. Wykonujemy również mezoterapię igłową oraz zabiegi powiększania i modelowania ust.

Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa
Dane:
Podchorążych 18, 64-920 Piła, wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 233 27 30
http://emedycynaestetyczna.pl
Ile trwa odwyk alkoholowy

Uzależnienie to jedno z trudnych do wyleczenia zaburzeń. Ile trwa odwyk alkoholowy? Przede wszystkim zależy to od indywidualnych cech charakteru osoby leczonej. W naszym ośrodku prowadzimy trzymiesięczny program. Starając się pozbyć nałogu, trzeba się liczyć się z takimi objawami, jak nadmierna potliwość, spadek apetytu czy bezsenność. Stany te pojawiają się jednak na początku.

"LEWIN" Sp. z o. o. NZOZ
Dane:
Wodna 7, 43-450 Wisła, śląskie
Telefon: +48 (69) 110 36 91
http://lewin-terapia.pl
Drewniaki medyczne

Nasze obuwie przeznaczone jest dla pielęgniarek oraz lekarzy dyżurujących w szpitalach oraz klinikach. Projektowane przez nas drewniaki medyczne powstały z myślą o komforcie pracowników placówek zdrowotnych. Dlatego wszystkie modele, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, są wygodne i dobrze wyprofilowane. Posiadają także antypoślizgowe podbicie oraz wykonane są z materiałów pochłaniających wilgoć.

MARCUS Marcin Kruszelnicki
Dane:
Kazimierza Wielkiego 3, 88-400 Żnin, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (66) 646 72 22
http://polskiechodaki.pl
Implanty zębów Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie profesjonalnie wykonywane przez naszych specjalistów implanty zębów. Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie nasze gabinety. Dostępny jest u nas nowoczesny sprzęt, gwarantujący wykorzystywanie przez nas najlepszych i sprawdzonych metod leczenia.

Jesionowa Dental Clinic
Dane:
Jesionowa 20B, 05-816 Michałowice, mazowieckie
Telefon: +48 (79) 179 14 11
http://jesionowa-dental.pl
opieka nad osobami starszymi szczecin

Usługi naszej placówki ogniskują się wokół osób wymagających całodobowego wsparcia. Opieka nad osobami starszymi stanowi główny element tej misji. W naszej lokalizacji w Szczecinie wykwalifikowany personel dba o bezpieczeństwo i zdrowie zakwaterowanych tam seniorów. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym specjalistycznym programem dostosowanym do indywidualnych potrzeb osób niesprawnych, prosimy o kontakt.

Dzienny Klub Seniora Stokrotka
Dane:
Stobno 54G, 72-001 Kołbaskowo, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (50) 208 08 79
http://www.domseniorastokrotka.pl
Okulista

Problemów ze wzrokiem nie należy bagatelizować. Jeżeli zauważysz jakikolwiek dyskomfort w widzeniu koniecznie udaj się do lekarza. Okulista przyjmujący w gabinecie Klank to osoba, która zajmuje się pomiarem wad wzroku oraz diagnozowaniem chorób oczu. Dokładne informacje na temat naszej poznańskiej kliniki znajdziesz na stronie.

Klank Optyk
Dane:
Osiedle na stoku 72h/1, 25-437 Kielce, świętokrzyskie
Telefon: +48 (41) 331 57 25
http://optyk-klank.pl
Sprzęt laboratoryjny

Najlepszy sprzęt laboratoryjny musi być wykonany z odpowiednią precyzją. To chyba oczywiste przy tak ścisłych i dokładnych pracach przeprowadzanych w laboratoriach. Wyposażenie laboratorium musi mieć odpowiedniej klasy sprzęt laboratoryjny z odpowiednimi atestami. Dopiero później może zostać zakwalifikowany do danych badań.

Psychoterapeuta Gestalt

Doświadczony psychoterapeuta, podobnie jak dobry psycholog, wykorzystuje szeroki wachlarz możliwości, aby pomóc pacjentom w problemach, z którymi się do niego zgłasza. Moją specjalnością jest metoda Gestalt, która pozwala na poznanie siebie, swoich potrzeb i motywacji, dzięki czemu można osiągnąć zadowolenie i żyć pełniejszym, bardziej satysfakcjonującym życiem. Gabinet Psychoterapii w Lublinie - zapraszamy.

Gabinet Psychoterapii Gestalt
Dane:
Stefana Czarnieckiego 5/3 (I piętro), 20-950 Lublin, lubelskie
Telefon: +48 (50) 238 63 83
http://gestalt.lublin.pl
Terapia alkoholowa

Zapewniamy bezpieczne środowisko dla detoksykacji oraz leczenia wszelkiego typu uzależnień. Terapia alkoholowa w naszym ośrodku rozpoczyna się procesem odtrucia. Nasze ambulatorium wyposażone jest sprzęt medyczny pozwalający na monitorowanie parametrów życiowych pacjenta. Część ośrodka stanowi także poradnia leczenia uzależnień.

MED BONA VITA
Dane:
Antoniego Gołubiewa 4, 60-461 Poznań, wielkopolskie
Telefon: +48 (66) 706 13 12
http://terapiaodwykowa.pl
Rehabilitacja sportowa Bydgoszcz

Uprawianie piłki nożnej czy siatkówki na poziomie zawodowym jest niezwykle kontuzjogenne. Pełny powrót do formy zazwyczaj zajmuje bardzo dużo czasu Rehabilitacja sportowa jest jednym z obszarów świadczonych w Bydgoszczy usług przez magistra fizjoterapii oraz dyplomowanego osteopaty Andrzeja Pastora.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Dane:
Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (60) 971 80 15
http://www.andrzejpastor.pl
Usuwanie znamion Bydgoszcz

Na tej zabieg warto się zdecydować ze względów zdrowotnych. Usuwanie znamion odbywające się w bydgoskiej placówce przeprowadzane jest po konsultacji z lekarzem - dermatologiem za pomocą ściśle określonych technik. Procedura chroni przed możliwymi zmianami nowotworowymi będącymi niebezpiecznymi dla zdrowia.

New Skin dr n.med. Aleksandra Grzanka-Gadzińska
Dane:
Łomżyńska 51A, 85-863 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (52) 361 49 10
http://newskin.com.pl
Urolog Warszawa

Odczuwasz bóle w dolnej części brzucha? Podczas oddawania moczu doskwiera Ci pieczenie lub inne przykre dolegliwości? Wydaje Ci się, że oddajesz mocz często, ale w zbyt małych ilościach? Lekarz urolog z ECZ (okolice Warszawy) pomoże Ci zdiagnozować Twoje problemy z układem moczowym. Pamiętaj, nie lekceważ ich, ponieważ nieleczone mogą niekorzystnie odbić się na funkcjonowaniu nerek.

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Dane:
Borowa 14/18, 05-400 Otwock, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 710 33 33
http://ecz-otwock.pl
system kompresji klatki piersiowej

Nowoczesne technologie znajdują szczególne zastosowanie w ratowaniu ludzi. System kompresji klatki piersiowej LUCAS wspomaga procesy reanimacyjne, zwiększając szansę poszkodowanego na przeżycie. Wykonuje minimum 100 ucisków na minutę o głębokości 5 cm. Urządzenie należy przechowywać w specjalnym plecaku transportowym, aby zapobiec jakimkolwiek uszkodzeniom.

DefiMed-AED
Dane:
Olgierda 91/3, 81-534 Gdynia, pomorskie
Telefon: +48 (66) 300 30 99
http://defimed.pl
zielarski online

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy zajmującej się sprzedażą kosmetyków naturalnych, książek i przypraw bez chemii. Nasz sklep zielarski online oferuje również bogaty asortyment zdrowej żywności, a w tym nasion, owoców suszonych, słodyczy, octów czy nawet produktów przeznaczonych dla wegetarian.

AGA-MED Dla Zdrowia
Dane:
Rynek 24, 55-200 Oława, dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 301 53 32
http://eko.agameddlazdrowia.pl
Środek na wszy

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zaopatrzyć się w skuteczny środek na wszy i gnidy. W zależności od wieku oraz preferencji, a także od długości i typu włosów, proponujemy całą gamę zróżnicowanych produktów do walki z tym niełatwym przeciwnikiem. Nasza oferta składa się ze specjalnych gumek, wyczesek, szamponów, plastrów oraz grzebieni do włosów.

Albert Polska. Sp. z o.o.
Dane:
Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce, małopolskie
Telefon: +48 (12) 271 33 62
http://sanity.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl