Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

gabinety lekarskie i SPA

Diament Spa

Diament Spa to fantastyczny hotel w Grzybowie, w którym oferowane są noclegi tanie, przytulne i komfortowe. Tylko tutaj będziesz mógł naprawdę wypocząć, zrelaksować się oraz cieszyć najlepszymi atrakcjami. Zapraszamy wszystkie osoby, doceniające komfortowe warunki zakwaterowania oraz korzystne ceny - do kontaktu.

Dom Zdrojowy Diament Spa
Dane:
Borkowska 6, 78-132 Grzybowo, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (94) 355 36 04
http://diamentspa.pl
http://gabinetduodent.pl

Zastanawiasz się, który dentysta w Łodzi jest najlepszy? Odpowiedź znajdziesz w gabinecie Duodent! To tutaj czeka na Ciebie profesjonalny personel, który zaraża wszystkich pozytywną energią. Dla nas pacjent jest numerem jeden i to do jego potrzeb oraz wymagań dostosowujemy swoją szeroką ofertę. Zapraszamy!

DUODENT NZOZ Arkadiusz Polakowski
Dane:
Gogola 12, 92-513 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (42) 673 40 45
http://www.gabinetduodent.pl
Lekarz medycyny pracy Warszawa

W warszawskiej prywatnej przychodni możesz skorzystać między innymi z poradni dermatologicznej, laryngologicznej oraz pulmonologicznej. Przyjmuje u nas także lekarz medycyny pracy, którego zadaniem jest wykonywanie badań do prawa jazdy, celów sanitarno-epidemiologicznych, szkół oraz uczelni. Prowadzimy także usługi dla średnich i małych firm.

Spółka lekarska
Dane:
Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 620 80 35
http://www.spolka-lekarska.pl
Rehabilitacja Mielec

Prywatny gabinet fizjoterapii, znajdujący się w Mielcu, pomaga wyjść z kontuzji m.in. dzięki technikom manualnym. Znajdziesz tutaj wsparcie także w przypadku takich dolegliwości, jak bóle kręgosłupa, rwa kulszowa i dyskopatie. Rehabilitacja zalecana jest zwłaszcza osobom po operacjach w celu odzyskania sprawności ruchowej.

Rafał Schab - Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Dane:
Chałubińskiego 6, 39-300 Mielec, podkarpackie
Telefon: +48 (50) 124 56 20
http://www.rs-fizjoterapia.mielec.pl
Ultrasonografy

Propozycja naszej firmy obejmuje wysokiej jakości urządzenia medyczne i specjalistyczny sprzęt stosowany w medycynie. Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi ultrasonografy czy endoskopy. Zapewniamy o ich użyteczności oraz najwyższej jakości. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, przedstawionej na stronie internetowej.

Varimed Sp. z.o.o.
Dane:
ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław, woj. dolnośląskie
Telefon: +48 (71) 361 14 18
http://varimed.pl
Przychodnia weterynaryjna

Osoby decydujące się na posiadanie zwierząt domowych, powinny pamiętać o szczególnym dbaniu o ich zdrowie. Jako, że psy i koty coraz częściej traktowane są jak członkowie rodziny, a dzieci nie wyobrażają sobie życia bez nich, warto regularnie odwiedzać specjalistę, nawet w celach profilaktycznych jak odrobaczanie. Przychodnia weterynaryjna w Chorzowie to miejsce, w którym wykonywane są niezbędne badania (jak morfologia i biochemia krwi, USG, RTG), a także zabiegi chirurgiczne (np. sterylizacja).

Przychodnia Weterynaryjna - Wojciech Nowakowski
Dane:
Gwarecka 17, 41-500 Chorzów, śląskie
Telefon: +48 (32) 241 78 40
http://www.weterynarzchorzow.com
Ile powinniśmy pić wody

Każdy z nas wie, że do poprawnego funkcjonowania, organizm potrzebuje odpowiedniej ilości płynów. Jednak mało kto zadaje sobie pytanie - ile powinniśmy pić wody, żeby być zdrowi? Odpowiednią ilością jest, zależnie od naszej wagi, około 2,1 litra dziennie. Dzięki temu łatwiej nam będzie umożliwić organizmowi przyswajanie składników odżywczych.

Dystrybucja Źródełko S.C.
Dane:
Pachońskiego 5, 31-223 Kraków, małopolskie
Telefon: +48 (12) 413 40 75
http://www.woda24.pl
Psychoterapeuta Bydgoszcz

Szukasz pomocy u sprawdzonego, doświadczonego specjalisty jakim musi być dobry psychoterapeuta? Bydgoszcz to miasto w którym mieści się ośrodek Terapeutica w którym to pracuje wysoko wyszkolona kadra specjalistów gotowych do pomocy ludziom jej potrzebującym. Stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjentów, profesjonaliści pracujący tutaj są najlepszym możliwym Twoim wyborem!

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy
Dane:
Adama Mickiewicza 17/2, 85-071 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (50) 102 41 05
http://www.terapeutica.pl
Leczenie nadpotliwości Warszawa

Naturalny proces termoregulacyjny organizmu nie powinien być uciążliwy, jednak czasami w wyniku chorób lub skłonności genetycznych właśnie taki się staje. Dlatego w naszej klinice w Warszawie prowadzimy leczenie nadpotliwości pach, dłoni, a także stóp. Zabieg ten wykonuje się poprzez wstrzyknięcie pod skórę toksyny botulinowej oddziałującej na gruczoły potowe.

Klinika Sfera
Dane:
Aleje Jerozolimskie 113/115, 02-017 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 629 92 97
http://www.klinikasfera.pl
Usuwanie zmarszczek Piła

Przeprowadzamy zabiegi regeneracyjne i upiększające różnego rodzaju. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Pile proponuje, między innymi, usuwanie zmarszczek za pomocą lasera ablacyjnego CO2 lub z użyciem toksyny botulinowej. Wykonujemy również mezoterapię igłową oraz zabiegi powiększania i modelowania ust.

Medycyna Estetyczna i Przeciwstarzeniowa
Dane:
Podchorążych 18, 64-920 Piła, wielkopolskie
Telefon: +48 (60) 233 27 30
http://emedycynaestetyczna.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl