Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

obuwie, odzież

Stroje na basen

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne stroje na basen jednoczęściowe. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju strojów kąpielowych, w tym między innymi stroje na basen. To kostiumy jednoczęściowe lub wyjątkowe tankini. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Bikinarium
Dane:
os. Kazimierza Wielkiego 49/8, 62-200 Gniezno, wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 642 91 72
http://bikinarium.pl
Reklama brandu na imprezach sportowych

Firma dbająca o zaopatrzenie mniejszych i większych eventów. Jedną z propozycji oferowaną przez przedsiębiorstwo jest reklama brandu na imprezach sportowych. Odpowiednio przygotowana kampania marketingowa z pewnością sprawi, że marka zyska nowe grono zaufanych Klientów. Propozycją firmy są między innymi: koszulki z nadrukami i humorystyczne upominki.

Allsport Karol Grabowski
Dane:
1 Maja 21, 42-200 Częstochowa, śląskie
Telefon: +48 (72) 382 34 33
http://allsport.net.pl
Kurs jogi

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, regulując krążenie krwi i rytm bicia serca, to organizowane przez naszą szkołę kursy jogi są właśnie dla Ciebie. Dzięki nam będziesz mógł wyciszyć się i pozbyć stresów, a także wzmocnić swoje mięśnie i kręgosłup, czy rozciągnąć ciało. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

YOGA-TA
Dane:
Kupa 3, 31-057 Kraków, małopolskie
Telefon: +48 (57) 077 63 39
http://www.yogata.pl
Barman na wesele

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza została niezapomniana, zdecyduj się na skorzystanie z usług Skybaru. Barman na wesele czy inne wydarzenie przygotuje pyszną kawę, zarówno espresso, jak i cappuccino czy caffe latte. Nasz mobilny bar pozwoli Tobie na spędzenie czasu jako uczestnik, a nie osoba obsługująca gości. Takie zadanie często spoczywa na barkach gospodarza, dlatego tym razem zleć to nam!

Skybar
Dane:
Zielona 11, 26-200 Kornica, świętokrzyskie
Telefon: +48 (60) 857 93 98
http://skybarcafe.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl