Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

obuwie, odzież

Stroje na basen

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne stroje na basen jednoczęściowe. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment różnego rodzaju strojów kąpielowych, w tym między innymi stroje na basen. To kostiumy jednoczęściowe lub wyjątkowe tankini. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Bikinarium
Dane:
os. Kazimierza Wielkiego 49/8, 62-200 Gniezno, wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 642 91 72
http://bikinarium.pl
Reklama brandu na imprezach sportowych

Firma dbająca o zaopatrzenie mniejszych i większych eventów. Jedną z propozycji oferowaną przez przedsiębiorstwo jest reklama brandu na imprezach sportowych. Odpowiednio przygotowana kampania marketingowa z pewnością sprawi, że marka zyska nowe grono zaufanych Klientów. Propozycją firmy są między innymi: koszulki z nadrukami i humorystyczne upominki.

Allsport Karol Grabowski
Dane:
1 Maja 21, 42-200 Częstochowa, śląskie
Telefon: +48 (72) 382 34 33
http://allsport.net.pl
Termy w Polsce

Istnieją lepsze sposoby na spędzenie wolnego czasu, niż siedzenie przed telewizorem. Termy Cieplickie to aquapark w Polsce, który oferuje liczne baseny, w tym norweskie, rekreacyjne, pływackie oraz sportowe, a także specjalny kompleks SPA, wyposażony w sauny, grotę śnieżną, jacuzzi oraz gabinety do masażu.

Termy Cieplickie
Dane:
Park Zdrojowy 5, 58-560 Jelenia Góra, dolnośląskie
Telefon: +48 (75) 754 69 01
http://www.termycieplickie.pl
Kurs jogi

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, regulując krążenie krwi i rytm bicia serca, to organizowane przez naszą szkołę kursy jogi są właśnie dla Ciebie. Dzięki nam będziesz mógł wyciszyć się i pozbyć stresów, a także wzmocnić swoje mięśnie i kręgosłup, czy rozciągnąć ciało. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

YOGA-TA
Dane:
Kupa 3, 31-057 Kraków, małopolskie
Telefon: +48 (57) 077 63 39
http://www.yogata.pl
Zespół coverowy

Jesteśmy zespołem muzycznym, który rozkręci każdą imprezę jak wesele, studniówka czy huczne urodziny. Wynajmij sobowtórów legendarnej czwórki z Liverpoolu, którzy zagrają dla Ciebie najpopularniejsze covery. Ta wyjątkowa oprawa muzyczna będzie świetnym urozmaiceniem! Nasz tribute band porwie na parkiet wszystkich, niezależnie od wieku.

The Postman
Dane:
Langiewicza 7/3, 58-105 Świdnica, dolnośląskie
Telefon: +48 (50) 462 86 58
http://www.thepostman.com.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl