Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

porady prawne i finansowe

Prawo karne

Prowadzący swoją kancelarię prawną w Warszawie mecenas Dariusz Makulec to adwokat zajmujący się prawem karnym. Prawnik świadczy usługi z zakresu reprezentowania klienta przed sądem w sprawach związanych z wykroczeniami oraz przestępstwami, w tym gospodarczymi. Ponadto udziela porad prawnych, a także sporządza, czy też opiniuje stosowne dokumenty.

Adwokat Dariusz Makulec
Dane:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Porady prawne Lublin

Jeżeli poszukujesz porad prawnych na terenie Lublina, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmioty prawne. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw cywilnych, rozwodowych itp., w kwestiach wsparcia firm proponujemy zaś tworzenie regulaminów wynagrodzeń czy opiniowanie umów.

LCO Kancelaria Radców Prawnych Puciłowski & Zmysłowski
Dane:
Krakowskie Przedmieście 7, 20-002 Lublin, lubelskie
Telefon: +48 (50) 211 25 89
http://www.radcaprawny-lublin.pl
Podatki w norwegii

Jesteśmy firmą rachunkowo-konsultingową, która zajmuje się pomocą w osiągnięciu wysokiej rentowność i konkurencyjność przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Norwegii. Ponadto zajmujemy się rozliczaniem podatku, a także pomocą przy uzyskaniu jego zwrotu. Nasi certyfikowani księgowi i biegli rewidenci rozwiążą każdy Państwa problem.

BDT Viken
Dane:
Hynka 6, 80-465 Gdańsk, pomorskie
Telefon: +48 (51) 132 74 27
http://bdtviken.pl
Doradztwo dla firm

Relacje pomiędzy podmiotami gospodarczymi, a także na linii przedsiębiorca - urząd, są warunkowane przez odpowiednie przepisy. Obsługa prawna firm to usługa świadczona przez Kancelarie Radców Prawnych Verba-Lex, w ramach której pomagamy Państwu we wszystkich aspektach bieżącej działalności. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Verba-Lex
Dane:
Piękna 24/26A lok. 1, 00-549 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 213 16 10
http://www.verba-lex.pl
Porady prawne Gdańsk

Nieznajomość przepisów nie zwalnia nikogo z ich przestrzegania. Wszystkie osoby, które mają wątpliwości dotyczące spraw spadkowych, rodzinnych lub karnych, mogą zwrócić się do naszej kancelarii w Gdańsku o doraźne porady prawne. Udzielamy ich zarówno bezpośrednio, w trakcie spotkań, jak i drogą elektroniczną.

Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska
Dane:
Księdza Robaka 63A, 80-119 Gdańsk, pomorskie
Telefon: +48 (79) 201 08 18
http://fafinska.pl
sprawy spadkowe

Jeśli potrzebny jest Państwu wyspecjalizowany adwokat, Bydgoszcz jest miastem, gdzie możecie się Państwo spotkać z naszym specjalistą, który pomoże Państwu rozwiązań zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, podatkowego, a także innych obszarów, dziedzin prawa.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Dane:
Gdańska 83/5, 85-005 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl