Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

porady prawne i finansowe

Prawo karne

Prowadzący swoją kancelarię prawną w Warszawie mecenas Dariusz Makulec to adwokat zajmujący się prawem karnym. Prawnik świadczy usługi z zakresu reprezentowania klienta przed sądem w sprawach związanych z wykroczeniami oraz przestępstwami, w tym gospodarczymi. Ponadto udziela porad prawnych, a także sporządza, czy też opiniuje stosowne dokumenty.

Adwokat Dariusz Makulec
Dane:
Marszałkowska 55/73 lok. 71, 00-676 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Podatki w norwegii

Jesteśmy firmą rachunkowo-konsultingową, która zajmuje się pomocą w osiągnięciu wysokiej rentowność i konkurencyjność przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Norwegii. Ponadto zajmujemy się rozliczaniem podatku, a także pomocą przy uzyskaniu jego zwrotu. Nasi certyfikowani księgowi i biegli rewidenci rozwiążą każdy Państwa problem.

BDT Viken
Dane:
Hynka 6, 80-465 Gdańsk, pomorskie
Telefon: +48 (51) 132 74 27
http://bdtviken.pl
Doradztwo dla firm

Relacje pomiędzy podmiotami gospodarczymi, a także na linii przedsiębiorca - urząd, są warunkowane przez odpowiednie przepisy. Obsługa prawna firm to usługa świadczona przez Kancelarie Radców Prawnych Verba-Lex, w ramach której pomagamy Państwu we wszystkich aspektach bieżącej działalności. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Verba-Lex
Dane:
Piękna 24/26A lok. 1, 00-549 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 213 16 10
http://www.verba-lex.pl
sprawy spadkowe

Jeśli potrzebny jest Państwu wyspecjalizowany adwokat, Bydgoszcz jest miastem, gdzie możecie się Państwo spotkać z naszym specjalistą, który pomoże Państwu rozwiązań zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego, karnego, cywilnego, gospodarczego, podatkowego, a także innych obszarów, dziedzin prawa.

Kancelaria adwokacka A. Domek
Dane:
Gdańska 117/4, 85-022 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: +48 (79) 432 68 88
http://adwokatdomek.pl
Adwokat Płock rozwód

Mieszkasz w Płocku i interesuje Cię adwokat? Rozwód, podział majątku, a może jeszcze inne zadania chcesz postawić przed naszym prawnikiem? Cokolwiek miałoby to być warto zajrzeć do naszej kancelarii prawnej. To u nas mecenas w pełni zajmie się Tobą i poprowadzi twój rozwód, w tym także podział majątku.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota
Dane:
Żyzna 1, pokój nr 5, 09-409 Płock, mazowieckie
Telefon: +48 (60) 462 55 02
http://adwokatpiechota.pl
testament notarialny Szczecin

Do wykonywania zawodu zostałem powołany przez Ministra Sprawiedliwości. W ramach dozwolonych czynności moja szczecińska kancelaria może sporządzać testament notarialny oraz inne dokumenty, a także dokonywać poświadczeń zgodności. Dokonuję czynności równolegle w języku polskim oraz niemieckim jako tłumacz przysięgły.

Kancelaria notarialna Jan Borski - Notariusz
Dane:
Al. Niepodleglości 30/1, 70-412 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: +48 (91) 488 26 16
http://borski.com.pl
Prawo rodzinne Łódź

Specjalizacją naszej kancelarii jest prawo rodzinne. Klientów przyjmujemy w biurze w Łodzi przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 9 do 18. Świadczymy pomoc w zakresie alimentów, rozwodów, separacji, małżeńskich stosunków majątkowych, ustalenia miejsca zamieszkania lub pobytu dziecka oraz ustalenia kontaktów z dzieckiem.

Kancelaria Prawa Rodzinnego Dr Adwokat Justyna Bieda
Dane:
Kościuszki 67/6U, 90-432 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (60) 253 17 19
http://justynabiedaadwokatlodz.pl
Radca prawny Leszno

Osoby, które prowadzą własny biznes powinny rozważyć obecność kogoś takiego, jak radca prawny. Świadczy on usługi dla przedsiębiorstw. Nie tylko doradza, ale także wspiera w podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości finansowej firmy. Biura naszej kancelarii zlokalizowane są w Lesznie oraz Poznaniu.

Turcza Kancelaria Radców Prawnych
Dane:
Grochowska 56, 60-347 Poznań, wielkopolskie
Telefon: +48 (61) 666 37 60
http://turcza.com.pl
Usługi konwojowania

Przewóz cennego ładunku powinien bezsprzecznie zawsze odbywać się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Dla zachowania szczególnej ostrożności niezbędne jest wprowadzenie określonych zasad, które pozwolą na zminimalizowanie ryzyka kradzieży. Nasza firma ochroniarska świadczy od wielu lat usługi konwojowania dla naszych klientów.

ATOS sp. z o. o.
Dane:
Widzewska 14, 92-229 Łódź, łódzkie
Telefon: +48 (42) 677 57 01
http://grupa-atos.pl
Wdrożenie rodo

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych ma ogromne znaczenie, szczególnie w działalności firm. Dlatego nasza kancelaria dba o wdrożenie RODO w Twojej działalności biznesowej. Dzięki nam dowiesz się, jak chronić dane osobowe swoich klientów oraz w jaki sposób je przetwarzać tak, aby wszystko odbywało się zgodnie z literą prawa.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Dane:
Pułaskiego 8/16, 81-368 Gdynia, pomorskie
Telefon: +48 (51) 008 36 86
http://kancelaria-ll.pl
Wszczęcie postępowania egzekucyjnego

W celu rozpoczęcia działań na drodze prawnej należy złożyć odpowiednie wnioski. Wszczęcie postępowania egzekucyjnego to działanie, do którego konieczne jest dopełnienie formalności. Należy wskazać świadczenie, które ma być spełnione i zadbać o to, by dokument spełniał wymogi formalne dotyczące pisma procesowego.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn
Dane:
Woronicza 31/79, 02-640 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 646 03 38
http://luczyszyn.komornik.pl
Rozwód Białystok

Nasi adwokaci zajmują się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Udzielamy porad w skonstruowaniu wniosków o rozwód, w sprawach o alimenty czy o podział majątku. Do spraw rozwodowych podchodzimy profesjonalnie i zapewniamy, że mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Nasza kancelaria znajduje się w Białymstoku.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Wiśniewska
Dane:
Mickiewicza 83 lok. 16, 15-257 Białystok, podlaskie
Telefon: +48 (51) 612 51 66
http://kancelaria-nw.pl
Skup wiązek samochodowych

Zajmujemy się skupem wiązek samochodowych. Dzięki naszej ofercie możecie Państwo pozbyć się wszelkich elementów odpadowych z auta, takich jak wiązki, instalacje, przewody telekomunikacyjne oraz elektryczne. Zapewniamy szybkie przeprowadzanie transakcji oraz atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Propet Recycling
Dane:
Armii Krajowej 12, 63-900 Rawicz, wielkopolskie
Telefon: +48 (65) 545 11 02
http://www.propet.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl