Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi porządkowe i serwis

Utylizacja odpadów

Ap-Logic bowiem ma bardzo dobrą politykę w oczyszczaniu ze śmieci miast. Dużo daje program szkolny, który edukuje dzieci z zakresie jakim jest utylizacja odpadów. Poza utylizacją odpadów ważne jest także zamiatanie. Ap-logic utylizuje odpady głównie z centrum, co jest nie lada wyczynem, gdyż tutaj przebywa codziennie bardzo dużo ludzi do późnych godzin nocnych. Centrum Poznania żyje do bardzo późna. Także dopiero wczesne godziny ranne to czas na zamiatanie.

AP-Logic Sp. z o.o.
Dane:
Łaska 77, 98-220 Zduńska Wola, łódzkie
Telefon: +48 (43) 823 28 89
http://www.aplogic.pl
Kontenery na odpady

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której jesteśmy w stanie umożliwić Wam wywóz śmieci i gruzu, a także innego rodzaju odpadów. Firma Jar-Jan działa na terenie całej Warszawy, dostarczając swoim Klientom idealnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb kontenery, które dostępne są w wielu wymiarach.

JAR-JAN
Dane:
Traktorzystów 1, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 723 30 07
http://jar-jan.pl
Pranie tapicerki Siedlce

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt świadczy usługi takie jak między innymi pranie tapicerki, dywanów, wykładzin oraz krystalizacja posadzek z marmuru i pokrywanie warstwą ochronną wykładzin PCV. Pielęgnujemy także tereny zielone.

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60, 08-110 Siedlce, mazowieckie
Telefon: +48 (25) 632 92 11
http://multi-efekt.pl
różaniec na rękę

Ten produkt pozwala manifestować swoją wiarę w elegancki sposób. Dostępny w naszym sklepie różaniec na rękę to stylowy codzienny dodatek biżuteryjny, który jednocześnie pozwala odmawiać modlitwę w dowolnych warunkach. Z uwagi na swoje wykonanie z ozdobnych kamieni na pewno świetnie sprawdzi się jako prezent.

POLSKI RÓŻANIEC
Dane:
Ułańska 34, 05-408 Lipowo, mazowieckie
Telefon: +48 (60) 009 00 90
http://polskirozaniec.pl
zdrapki adwentowe

Zdrapki adwentowe to nowa wersja kalendarza adwentowego jakiego jeszcze nie widzieliście. Czym jest zdrapka? Planszą zawierającą 27 zadań do wykonania w okresie adwentu. Wszystkie szczegółowe informacje na temat zdrapek znajdziecie w opisie naszych produktów. Zapraszamy do naszego sklepu liturgicznego oraz hurtowni online.

Misericordia
Dane:
Słowackiego 60, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Telefon: +48 (33) 822 05 79
http://misericordia.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl