Zainwestuj w przyszłość swojej firmy

Z naszym zbiorem sprawdzonych stron

usługi porządkowe i serwis

Utylizacja odpadów

Ap-Logic bowiem ma bardzo dobrą politykę w oczyszczaniu ze śmieci miast. Dużo daje program szkolny, który edukuje dzieci z zakresie jakim jest utylizacja odpadów. Poza utylizacją odpadów ważne jest także zamiatanie. Ap-logic utylizuje odpady głównie z centrum, co jest nie lada wyczynem, gdyż tutaj przebywa codziennie bardzo dużo ludzi do późnych godzin nocnych. Centrum Poznania żyje do bardzo późna. Także dopiero wczesne godziny ranne to czas na zamiatanie.

AP-Logic Sp. z o.o.
Dane:
Łaska 77, 98-220 Zduńska Wola, łódzkie
Telefon: +48 (43) 823 28 89
http://www.aplogic.pl
Kontenery na odpady

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której jesteśmy w stanie umożliwić Wam wywóz śmieci i gruzu, a także innego rodzaju odpadów. Firma Jar-Jan działa na terenie całej Warszawy, dostarczając swoim Klientom idealnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb kontenery, które dostępne są w wielu wymiarach.

JAR-JAN
Dane:
Traktorzystów 1, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Telefon: +48 (22) 723 30 07
http://jar-jan.pl
Pranie tapicerki Siedlce

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt świadczy usługi takie jak między innymi pranie tapicerki, dywanów, wykładzin oraz krystalizacja posadzek z marmuru i pokrywanie warstwą ochronną wykładzin PCV. Pielęgnujemy także tereny zielone.

Multi-Efekt Sp. z o.o.
Dane:
Warszawska 60, 08-110 Siedlce, mazowieckie
Telefon: +48 (25) 632 92 11
http://multi-efekt.pl
obrazek srebrny

Każdy rodzic powinien posiadać odpowiednie pamiątki z najważniejszych dni w życiu ich dzieci, które wzbudzą uśmiech na ich twarzy nawet po wielu latach. Nasz serwis to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada min. wyjątkowe obrazki srebrne do wyboru z wizerunkiem rodziny świętej, Maryi z Jezusem, aniołków, obecnego papieża, a także tych byłych.

Sacrum s.c.
Dane:
Szkolna 8, 05-084 Leszno, mazowieckie
Telefon: +48 (51) 514 88 06
http://www.sacrum.pl
różaniec na rękę

Ten produkt pozwala manifestować swoją wiarę w elegancki sposób. Dostępny w naszym sklepie różaniec na rękę to stylowy codzienny dodatek biżuteryjny, który jednocześnie pozwala odmawiać modlitwę w dowolnych warunkach. Z uwagi na swoje wykonanie z ozdobnych kamieni na pewno świetnie sprawdzi się jako prezent.

POLSKI RÓŻANIEC
Dane:
Spacerowa 4, 05-311 Bykowizna, mazowieckie
Telefon: +48 (60) 009 00 90
http://polskirozaniec.pl
Szkolenia z emisji głosu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń oraz kursów z emisji głosu. Jeżeli jesteś osobą, która nie do końca wie jak kontrolować swój głos, zapraszamy do nas. Nauczymy cię w jaki sposób wypowiadać się, aby dźwięk był płynny i wyraźny. Dodatkowo pokażemy w jaki sposób, szybko rozgrzać swój aparat mowy. Zainteresowany?

Daj sobie głos! Szkolenia i Doradztwo Katarzyna Kazańska
Dane:
Bartosza Głowackiego 35/60, 20-060 Lublin, lubelskie
Telefon: +48 (50) 925 25 48
http://dajsobieglos.pl
© 2012 www.goscinnapolska.pl